Dáma s kytičkou

Dáma s kytičkou

#A005537Ukončenie aukcie: 14.08.2024 21:00
2708789

Rámované paspartované pod sklom.
Akvarel na papieri
34 x 26 cm
vpravo dole nečitateľne