Bremä žitia

Bremä žitia

Potoček Pavol

#A000736Ukončenie aukcie: 24.02.2021 21:00
490 €
490 €

167637490 € / 19.02.2021 21:11
  • Pavol Potoček

sa narodil 27. 5. 1925 v Rumunsku. 1952-55 študoval na Pedagogickej fakulte UK v Bratislave (prof. E. Lehotský). Pôsobil ako pedagóg na Strednej škole umeleckého priemyslu v Bratislave a na Priemyselnej škole grafickej tamže.

1970
Rámované. Na zadnej strane oceňovacia nálepka n.p. DIELO.
Olej na kartóne
26 x 57 cm