Bago
Kudláč František ml.
#A000260Ukončenie aukcie: 21.10.2020 21:00
700 €
700 €
- František Kudláč ml.
sa narodil roku 1954 v Bratislave. 1981 absolvoval Akadémiu výtvarných umení v Prahe. Venuje sa hlavne litografii, serigrafii, ilustrácii knižnej i novinovej a maľbe. Mal viacero samostatných výstav a zúčastňuje sa na viacerých kolektívnych výstavách ako člen Spolku grafikov. Podieľal sa na niekoľkých monumentálnych výzdobách v technike mozaiky a nástennej maľby a výtvarne spolupracoval pri tvorbe niekoľkých filmov. Žije v Bratislave.
2012
Rámované. Z ateliéru umelca.
Olej na plátne
50 x 60 cm