Zimná krajina
Mousson Viliam Euzéb
#A000487Ukončenie aukcie: 16.12.2020 21:00
790 €
790 €
- Viliam Euzéb Mousson
sa narodil 29. 12. 1914 v Högyész. Študoval maliarstvo u svojho otca Jozefa Teodora Moussona a na Akadémii výtvarných umení vo Viedni. Absolvoval študijné cesty po Juhoslávii, Taliansku a Francúzsku. Vystavoval vo viacerých mestách na Slovensku a so Slovanskou galériou v Prahe.
Okolo 1970
Rámované.
Olej na sololite
39 x 40 cm