Zátišie - Kompozícia

Zátišie - Kompozícia

Neznámy slovenský maliar

#A002304Ukončenie aukcie: 18.05.2022 21:00
50 €
50 €

Okolo 1980
Rámované.
Olej na kartóne
47 x 35 cm