Vodný vrch
Mžik Jozef
#A001654Ukončenie aukcie: 08.12.2021 21:00
Okolo 1965
Rámované, paspartované pod sklom. Na zadnej strane oceňovacia nálepka SFVU.
Olej na kartóne
35 x 23 cm