V letnom parku

V letnom parku

Biai-Föglein István

#A001321Ukončenie aukcie: 02.09.2021 21:00
780 €
780 €

  • István Biai-Föglein

v rokoch 1924 - 1929 študoval na Maďarskej akadémii výtvarných umení u prof. Jánosa Vaszaryho a Istvána Csóka. Po ukončení štúdia získal štipendium vo Francúzsku. Absolvoval študijné cesty v Taliansku v roku 1934 a v Holandsku v roku 1938. Od 1936 rok pracoval v umeleckej kolónii v Szolnoku. Po roku 1945 vytvoril niekoľko knižných ilustrácií.

Rámované.
Olej na kartóne
61 x 50 cm
vľavio dole