Trojka

Trojka

Ondruš Igor

#A000445Ukončenie aukcie: 16.12.2020 21:00
750 €
750 €

  • Igor Ondruš

sa narodil sa 24. 5. 1972 v Bratislave. 1990-94 študoval na Fakulte architektúry STU v Bratislave. 1997-2003 študoval maľbu v ateliéri Vladimíra Popoviča a grafiku u Róberta Jančoviča. Samostatne vystavoval v Galérii Linea (2004); Ako hovado (spolu s J. Puchovským) v Galérii 35 mm (2005); s Martinom Sedlákom v SOGE (2006); In digiti minimi (s J. Púchovským) v Galérii M++ (2007). Začiatkom roku 2012 sa prezentoval verejnosti samostatnou výstavou v Galérii mesta Bratislavy Digitus Médius (kurátor Ivan Jančár). Od roku 2005 sa pravidelne zúčastňuje výberových prehliadok súčasnej maľby. Venuje sa maľbe, sochárskej tvorbe, inštaláciám a ilustráciám pôvodnej slovenskej literatúry v spolupráci s vydavateľstvom Kolomana Kertésza Bagalu. Žije a tvorí v Bratislave.

2013
Rámované.
Olej na lepenke
54 x 46 cm