Slnečnice

Slnečnice

Neznámy maliar

#A003879Ukončenie aukcie: 31.05.2023 21:02
130 €
130 €

Okolo 1980
Rámované.
Olej na kartóne
42 x 52 cm
vpravo dole nečitateľne