Ruže
Ferenčík Jozef
#A002594Ukončenie aukcie: 24.08.2022 21:00
150 €
150 €
1985
Rámované. Na zadnej strane štítok SFVU s popisom diela.
Olej na kartóne
50 x 37 cm