Projekt 2.

Projekt 2.

Činčalová Eva

#A001458Ukončenie aukcie: 27.10.2021 21:00
580 €
580 €

  • Eva Činčalová
sa narodila v Bratislave. Vyštudovala maľbu na VŠVU u profesora Ivana Csudaia. Patrí k výraznej maliarskej generácii, objavuje sa v „prvej várke“ absolventov IV. Ateliéru Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave.

Okolo 2020
Rámované.
Olej na plátne
46 x 46 cm
Na zadnej strane