Podvečer na poli

Podvečer na poli

Potoček Pavol

#A005531Ukončenie aukcie: 14.08.2024 21:00
650 €
650 €
2710131

  • Pavol Potoček

sa narodil 27. 5. 1925 v Rumunsku. 1952-55 študoval na Pedagogickej fakulte UK v Bratislave (prof. E. Lehotský). Pôsobil ako pedagóg na Strednej škole umeleckého priemyslu v Bratislave a na Priemyselnej škole grafickej tamže.

Okolo 1980
Rámované.
Olej na kartóne
30 x 48 cm