Ovocné zátišie

Ovocné zátišie

Szlávik D.

#A000400Ukončenie aukcie: 18.11.2020 21:00
350 €
350 €

1934
Rámované v ozdobnom, remeselne vyrábanom ráme.
Olej na plátne
68 x 55 cm
Značené vpravo dole