Ovocné zátišie
Szlávik D.
#A000400Ukončenie aukcie: 18.11.2020 21:00
350 €
350 €
1934
Rámované v ozdobnom, remeselne vyrábanom ráme.
Olej na plátne
68 x 55 cm
Značené vpravo dole