Na trhu v Lučenci

Na trhu v Lučenci

Mousson Viliam Euzéb

#A000650Ukončenie aukcie: 27.01.2021 21:00
1 450 €
1 450 €
534114

  • Viliam Euzéb Mousson

sa narodil 29. 12. 1914 v Högyész. Študoval maliarstvo u svojho otca Jozefa Teodora Moussona a na Akadémii výtvarných umení vo Viedni. Absolvoval študijné cesty po Juhoslávii, Taliansku a Francúzsku. Vystavoval vo viacerých mestách na Slovensku a so Slovanskou galériou v Prahe.

Okolo 1950
Rámované.
Olej na kartóne
24 x 16 cm