Muž s fajkou

Muž s fajkou

Horváth Andor G.

#A002595Ukončenie aukcie: 24.08.2022 21:00
180 €
180 €

  • Andor G. Horváth

sa narodil 1876 v Budapešti. Študoval na Vysokej škole výtvarných umení v Budapešti (prof. Bertalan Karlovszky, prof. Károly Lotz), Od 1897 sa pravidelne zúčastňuje reprezentatívnych prehliadok maďarského umenia v Műcsárnoku a Nemzeti Salóne. Pôsobil v Paríži a neskôr v New Yorku, kde mal výstavu v Zalavári Galérii. Jeho diela sú v majetku Maďarskej národnej galérie.

Rámované.
Olej na kartóne
25 x 32 cm