Melancholický akt

Melancholický akt

Das Jatin

#A001391Ukončenie aukcie: 29.09.2021 21:00
350 €
350 €

  • Jatin Das

sa narodil 2. decembra 1941, Baripada Mayurbhanj, Urísa, India. Študoval na umeleckej škole Bombaji u profesora S.B. Palsikara (1957- 1962).Odvtedy sa datujú jeho výstavné aktivity:  Bienále v Paríži (1971), Benátkach (1978),Documenta Kassel (1975). Usporiadal viac ako 70 samostatných výstav. Realizoval niekoľko nástenných malieb a sochárskych inštalácií. Pracuje v oleji, akvarely, tušovej kresbe a grafike.

1991
Ziskané priamo od autora. Venovanie. Rámované, paspartované pod sklom.
Litografia na papieri. A/8
67 x 46 cm