Kurt Cobain

Kurt Cobain

Pálová Ildikó

#A002245Ukončenie aukcie: 04.05.2022 21:00
950 €
950 €

  • Ildikó Pálová

študovala na Katedre výtvarných umení a intermédií FU TU v Košiciach, doc. Szentpétery a prof. Sikora. 2005 sa samostatnou výstavou predstavila v Mestskej galérii v Rimavskej Sobote /kurátorka G. Garlatyová/. 2008 v Galérii Linea – výstava Doma v Rimavskej Sobote /kurátorka B. Jablonská/. Definitívne uznanie jej priniesla autorská výstava v GMB v Bratislave. Obchodný úspech zaznamenala jej samostatná výstava Viedenské príbehy v SOGE (2013). Od roku 2002 sa pravidelne prezentuje na kolektívnych prehliadkach súčasnej maľby. 2006 sa stala finalistkou Ceny Oskára Čepana. Vstup Ildikó Pálovej na výtvarnú scénu sa spája s umiestnením vo finále Ceny Oskára Čepana v roku 2006, kde ju posunula porota na základe cyklu malieb Nemecké príbehy.

2015
Rámované.
Olej na plátne
100 x 120 cm