Kone (Na trhu)

Kone (Na trhu)

Pállya Carolus

#A002031Ukončenie aukcie: 16.03.2022 21:00
120 €
120 €

Rámované.
Olej na dreve
12 x 15 cm
vľavo dole vrypom