Jeseň

Jeseň

Bidelnica Daniel

#A001334Ukončenie aukcie: 02.09.2021 21:00
450 €
450 €

  • Daniel Bidelnica

sa narodil 16. februára 1957 v Nitre. 1971-1975 študoval na Strednej umelecko-priemyselnej škole v Bratislave, 1977-1983 na VŠVU na oddelení monumentálnej maľby (prof. Vychlopen, Lehotská). Venuje  sa voľnej maľbe, grafike, tapisérii a počítačovej grafike.

1986
Rámované. Na zadnej strane oceňovacia nálepka SFVU.
Olej na kartóne
35 x 28 cm