Dúha

Dúha

Eckerdt Alexander

#A000430Ukončenie aukcie: 02.12.2020 21:00
1 100 €
1 100 €
557390

  • Alexander Eckerdt

sa narodil 6. júla 1932 v Košiciach, zomrel 24. augusta 1992 tamže. 1952 – 1958 študoval na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave na oddelení grafiky u profesora Vincenta Hložníka. Celý život tvoril v Košiciach, kde aj pôsobil na Ľudovej škole umenia. Bol iniciátorom založenia tvorivej skupiny ROVEŇ.

1981
Rámované, paspartované pod sklom. Získané z umelcovej výstavy v Tatrankej galérii (1983)
Akvarel na papieri
31 x 40 cm
vľavo hore