Dotyk I. - III. (triptych)

Dotyk I. - III. (triptych)

Krivoš Juraj

#A002124Ukončenie aukcie: 06.04.2022 21:00
1 990 €
1 990 €

  • Juraj Krivoš

sa narodil v  Bratislave. Vyštudoval na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave, odbor knižnej ilustrácie a grafiky u prof. Albína Brunovského. V jeho tvorbe dominuje maľba, koláž a grafika. Výstavoval nielen na Slovensku, ale aj v európskych či ázijských metropolách. Z mnohých spomeňme napríklad Londýn, Oxford, Helsinki, Bolognu, Jakartu a Ankaru.

2003
Rámované. Na podráme popis diela autorovou rukou.
olej na plátne
66 x 244 cm