Dievča so džbánom

Dievča so džbánom

Camus Gustave

#A000494Ukončenie aukcie: 16.12.2020 21:00
1 190 €
1 190 €

  • Gustave Camus

sa narodil 4.4.1914 v Chatelet a zomrel 9.6.1984 v Mons. Belgický exresionistický maliar. Navštevoval kurzy kreslenia na priemyselnej škole v Charleroi u sochára Eugena Paulusa. Spolu s Georgom Wasterlainem založil skupinu "L'Art Vivant au pays de Charleroi". 1951-1976 učil maľbu a kresbu na Akadémii výtvarného umenia v Monse.

Okolo 1950
Rámované.
Olej na plátne
100 x 80 cm