Demonštrant

Demonštrant

Srna Jozef ml.

#A004829Ukončenie aukcie: 14.02.2024 21:00
800 €
800 €

  • Jozef Srna

sa narodil 4. 3. 1979 v Bratislave. 1994-1998 študoval na Škole úžitkového výtvarníctva v Bratislave, odbor reštaurovanie drevených pamiatok. 1998-2004 pokračoval v štúdiu na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave, v Otvorenom ateliéri Rudolfa Sikoru. 2001 absolvoval študijný pobyt na Akademii výtvarných umění v Prahe, v Maliarskej škole Antonína Střížka. Samostatne vystavoval: Pred obrazom, Nitrianska galéria, Nitra (2006), Svetlo a dráma, Považská galéria umenia, Žilina (2007).

2005
Rámované.
Olej na plátne
120 x 95 cm