Chlapec a húsenica

Chlapec a húsenica

Dúbravský Andrej

#A000396Ukončenie aukcie: 02.12.2020 21:00
2 400 €
2 400 €

  • Andrej Dúbravský

sa narodil 30.7. 1987. 2004-2008 študoval na ŠÚV, v oddelení kameňosochárstva. Od 2008 je poslucháčom Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave. Bakalárske štúdium absolvoval v 4. Ateliéri prof. Ivana Csudaia. V súčasnosti pokračuje v štúdiu na VŠVU a ateliéri prof. Daniela Fischera. 2011 získal druhú cenu v súťaži Maľba 2011. V minulom roku absolvoval rezidenčný pobyt v Egon Schiele Art Centrum v Českom Krumlove. Samostatne vystavoval: Lone Wolf, Cub and World Champion (spolu s M. Fabianom a K. Janečkovou), Aukčná spoločnosť SOGA (2012); Bakalárka (s K. Janečkovou), Photoport, Bratislava (2011); No Ambitions, jednodňová výstava v bývalom mäsiarstve na Krížnej, Bratislava (2011); Štetec a Bič/ Brush and Bitch (s K. Janečkovou), Hangár Tranzit ateliéry, Bratislava (2010); Polytrauma, Galéria M++, Bratislava (2009); HORROR VACUI (s M. Fabianom), projekt pre výročnú výstavu VŠVU - up - (to) – date v Galérii Médium (2009). Jeho diela boli zastúpené na výberových zahraničných prezentáciách: The Infidels, La Petite Mort Gallery, Ottawa, (2011); On The Threshold. Jiří Švestka Gallery, Berlín, (2011); The Amory Show, New York (2011); Not Quite Human, Launch F18 New York (2011); Volta Show, Jiří Švestka Gallery, Bazilej (2011).

2018
Rámované, paspartované pod sklom.
Akvarel na papieri
52 x 40 cm