Bratislava

Bratislava

Didenko Tatiana

#A003858Ukončenie aukcie: 31.05.2023 21:00
180 €
180 €

  • Tatiana Didenko

žila a pracovala v Kijeve, toho času v Bratislave. 1964 ukončila štúdium na Kyjevskej umeleckej a priemyselnej škole.Od 1991 pôsobí na Kyjevskom umeleckom inštitúte. Od 1994 člen Národného zväzu umelcov Ukrajiny. 2017 udelený titul Zaslúžilý umelec Ukrajiny.

2023
Rámované.
Olej na plátne
30 x 20 cm